Дебют OnePlus 12 має відбутися пізніше цього року, і очікується, що він матиме знайомий загальний дизайн, але нові рендери свідчать про те, що модуль камери може виглядати ще більш схожим на попередні випуски бренду.
Коли в липні вперше з’явилася інформація про OnePlus 12, його дизайн був дуже схожий на дизайн OnePlus 10 Pro, OnePlus 10T та OnePlus 11, з вигнутою скляною задньою панеллю та великим круглим модулем камери у верхньому лівому куті. Хоча ранні версії мали деякі структурні проблеми, це був загалом приємний дизайн.
Однак, за даними @OnLeaks і MySmartPrice, рендери, які ми бачили в липні (від @OnLeaks), не були повністю точними для пристрою, який розробляється сьогодні. Це зводиться в основному до зміни модуля камери. Очікується, що OnePlus 12 стане першим смартфоном бренду з перископічним об’єктивом камери, і на попередніх рендерах він був зображений з великим прямокутним вирізом під двома іншими датчиками.
На оновлених рендерах, створених на основі фотографій “передсерійного зразка” OnePlus 12, третій об’єктив камери тепер має круглу форму, як і два інших, але з порожнім простором, що утворює четверте коло в модулі. Хоча це трохи дивний вигляд, він, безумовно, більш привабливий, ніж попередній витік.


Окрім цього, дизайн в цілому не змінився, з тим же центральним перфоратором, формою та дизайном. Очікується, що OnePlus 12 вийде на ринок у грудні, спочатку в Китаї.

