Українці, яким самостійна оплата комунальних послуг не по кишені, можуть оформити житлову субсидію. На Facebook-сторінці Міністерства соціальної політики з’явилось невеличке нагадування стосовно того, коли саме варто подавати заявку на призначення субсидії.
У відомстві розповіли про переживання деяких громадян з приводу того, що вони можуть запізнитися з оформленням житлової субсидії.
Звертаємо вашу увагу: за субсидією можна звернутися в будь-який місяць року,
йдеться у повідомленні.
Так, житлова субсидія призначається з місяця звернення і до дати закінчення опалювального сезону.
Її розраховують в такі терміни:
- на неопалювальний сезон (з 1 травня по 30 вересня);
- опалювальний сезон (з 1 жовтня по 30 квітня).
У Мінсоцполітики наголосили, що в разі подання заяви впродовж двох місяців з початку опалювального (неопалювального) сезону, допомогу призначать з початку такого сезону, проте не раніше дня виникнення права на її отримання.

