Субота, 25 Червня, 2022

Які зарплати на дистанційці: скільки готові платити українцям за роботу онлайн

Популярні статті

- Advertisement -

Робота онлайн зараз дуже популярна серед українців. Тим більше, що зарплата на дистанційці нічим не гірша, а часом і краща за ту, яку платять звичайним трудівникам.

З початком війни в Україні багато компаній, аби не втрачати кваліфікований персонал, дозволили своїм працівникам трудитись онлайн. При цьому популярність віддаленої роботи різко зросла в нашій країні ще до війни, коли почалась епідемія коронавірусу. А тепер, коли через війну багато українців втратили свої робочі місця, попит на віддалену роботу виріс на порядок, а то й вище. Не дивно, що такі вакансії щохвилини переглядають десятки претендентів. Отже, роботодавцям є з кого обирати.

Зарплата, яку пропонують на порталі Work.ua для дистанційних працівників, дуже різна: від 4 до 600 тисяч гривень. Вона залежить від характеру роботи, завантаженості, багатозадачності та, звичайно, від кваліфікації претендента. Що вища в нього кваліфікація, і що різнобічніші скіли, тим вищі можуть бути претензії з оплати праці.

Найскромніша пропозиція із зарплати для “дистанційників”, яку вдалося виявити на порталі – 1500 гривень. Така місячна платня у розмірі від 1500 до 3000 гривень пропонується smm-менеджеру, який готовий присвячувати роботі кілька годин на тиждень. В його обов’язки входитиме ведення сторінки в Instagram з написанням постів, а також із обробкою та заливкою фото- і відеоконтенту.

Ну, а найщедріше роботодавець готовий оплатити працю менеджера з продажів, який просуватиме амбітний стартап на ринку цифрових технологій. Такому профі обіцяють від 30 до 600 тисяч на місяць. Звичайно, обіцяна верхня цифра навряд чи досяжна в реальності, однак і скромніший заробіток із п’ятьма нулями вже непогано стимулює любов до роботи та ніжні почуття до начальства.

- Advertisement -
- Advertisement -

Більше по темі

- Advertisement -

Останні новини