Субота, 25 Червня, 2022

В Україні запустять цифрове розмитнення автомобілів

Популярні статті

- Advertisement -

Найближчим часом уряд України запровадить цифрове розмитнення авто. Це можна буде зробити за 5 хвилин.

Про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

За його словами, реформа диджиталізації та цифровізація послуг для бізнесу й українців є одним із провідних елементів антикорупційної урядової стратегії.

В останній розмові з президенткою Єврокомісії Урсулою фон дер Ляєн ми говорили про плани України щодо великої програми цифровізації. Найближчим часом уряд України впровадить цифрове розмитнення авто за 5 хвилин. Без жодних махінацій та корупції. Все автоматично, прозоро та швидко. Це частина нашого проєкту “Цифрова митниця”

НАГОЛОСИВ ПРЕМ’ЄР-МІНІСТР.

Також найближчим часом Україна збирається долучитися до Конвенції про процедуру спільного транзиту. Це надасть змогу обмінюватися інформацією з європейськими митницями й усуває ризик махінацій. Міністр зазначив, що така конвенція забезпечує бізнесу та громадянам нову якість сервісу – максимально швидку та зручну.

Успішний досвід України в цифровізації публічних послуг уже отримав високу оцінку та підтримку з боку ЄС. Україна – один із лідерів у світі в питанні цифровізації, і, я впевнений, наш досвід стане в пригоді й іншим європейським країнам

ЗАУВАЖИВ ДЕНИС ШМИГАЛЬ.
- Advertisement -
- Advertisement -

Більше по темі

- Advertisement -

Останні новини