На великому автошоу IAA, яке було проведено в Мюнхені, був представлений концепт-кар Volkswagen ID.GTI. Це хетчбек зі скромними габаритами, що є більш повною версією Volkswagen ID2.all.
Дата появи першого такого автомобіля на конвеєрі поки що невідома, планується, що перша одиниця буде випущена в 2026 або 2027 році. Очевидно, що автори проекту постаралися зробити зовнішній вигляд концепту більш агресивним. Це видно по передній частині автомобіля, для посилення ефекту використані обважування і більший спойлер на даху.
У концепті нового Volkswagen салон із ковшоподібними кріслами спортивного типу, кермо злегка приплюснуте. Встановлено диски діаметром 20-дюймів. Приладовий щиток у салоні віртуальний, є сенсорний кран із діагоналлю 12,9-дюймів і можливістю проекції на лобове скло з використанням доповненої реальності.
Анонсовано, що Volkswagen ID.GTI буде потужнішим за базову модель (потужність стандартного Volkswagen ID2.all – 226 с.). Запас ходу на одному заряді становитиме 450 км. Цікаво, що саме для цього авто було спеціально розроблено системи, що імітують звуки перемикання передач і бензинового двигуна.

